Czy zawodowi typerzy obstawiają mecze w Betclic?

Betclic jest jednym z najbardziej znanych bukmacherów na całym świecie. Swego czasu firma działała w Polsce, ale musiała wycofać się w momencie wprowadzenia ustawy hazardowej. W 2019 Betclic wrócił, choć nie jest już niestety takim samym bukmacherem jak kiedyś. Jak obecnie wygląda Betclic? Czy zawodowi typerzy jeszcze obstawiają mecze w Betclic Polska? Jakie są opinie o tym bukmacherze i czy obstawianie u niego ma jeszcze sens?

betclic polska bonus za darmo
Czy Betclic Polska to dobry bukmacher dla zawodowych typerów?

Powrót bukmachera Betclic do naszego kraju

Rok 2017 był problematyczny dla wielu działających w kraju nad Wisłą bukmacherów. Jednym z najpopularniejszych tego typu spółek był wtedy Betclic. W samym 2016 roku badania wykazały, że to właśnie Polscy typerzy dominowali liczbowo nad pozostałymi graczami. Wróćmy jednak do wspominanego roku 2017. Wtedy to rząd w Polsce wprowadził ustawę hazardową, która znacząco utrudniła funkcjonowanie wielu bukmacherów, zmuszając ich do wystąpienia o wydanie licencji lub też całkowitego wycofania się z kraju.

Bukmacher Betclic początkowo walczył, ale ostatecznie zrezygnował i postanowił wrócić w chwale w 2019 roku. Co prawda nie jest już to ten sam bukmacher co kiedyś, jeśli chodzi o ofertę i bonusy, ale w dalszym ciągu jest to niezwykle mocny gracz, który może sporo namieszać na naszym rynku. 

damrowy bonus sts bez depozytu 2020
STS oferuje bonus bez depozytu 29 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

Opinie o ofercie zakładów Betclic

Oferta zakładów bukmacherskich w Betclic jest bogata, ale nie da się ukryć, ze sporo jej brakuje do tego, by osiągnąć poziom najlepszych bukmacherów w Polsce. Oczywiście znajdziemy tu najbardziej popularne dyscypliny sportowe, a także dziesiątki tych bardziej niszowych, ale z drugiej strony nie ma tu nic przełomowego, czego byśmy jeszcze nie znali. W dodatku do dyspozycji mamy ograniczoną ilość rynków, co również nie przemawia za tym bukmacherem. W przypadku zakładów live jest całkiem nieźle, ale także nie jest to to, do czego przyzwyczaiły nas inne firmy działające na terenie naszego kraju. 

Dużą rolę odgrywają tu natomiast zakłady specjalne. Wszelkiego rodzaju typy polityczne, na seriale lub wydarzenia kulturalne stają się coraz popularniejsze, co widać u wszystkich bukmacherów. Betclic proponuje nam bardzo przyjemną ofertę na tego typu wydarzenia. Ilość dostępnych zakładów ustępuje tylko tej proponowanej przez bukmachera Betfan.

Betclic posiada także interesującą ofertę zakładów na żywo. Nie ma właściwie żadnych złych opinii dotyczących oferty w Betclic, dlatego też i my podpisujemy się pod tym, że jest tu całkiem nieźle, choć nie najlepiej. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Początkowo wiele negatywnych recenzji dotyczyło kursów bukmacherskich wystawianych przez bukmachera Betclic. Istotnie, były one słabe, ale gracze po kilku miesiącach zrozumieli to, w jaki sposób działa cały system i nauczyli się, kiedy obstawiać. System zarządzający kursami działa w bardzo specyficzny sposób, zmniejszając kursy na spotkania, które rozegrane zostaną dopiero za kilkanaście dni, a zwiększając je na kilka dni przed meczem.

Według zawodowych typerów najlepiej obstawiać na co najmniej 6 dni przed spotkaniem, ale najlepsze kursy uzyskamy idealnie w dniu, w którym mecz zostanie rozegrany. Marża bukmachera waha się od 3-5% na kilka dni przed spotkaniem, aż do 7-9% na tydzień lub dwa wcześniej. To powoduje, że w rankingu bukmacherów Betclic wciąż ma jeszcze daleko do najlepszych.

Opinie o Betclic i jego kursach bukmacherskich nie były zbyt przychylne, ale wszystko zmieniło się właśnie po rozpracowaniu systemu. Przyznamy się, że my też nabraliśmy się na te kursy i odradzaliśmy granie u tego bukmachera. W sumie, w dalszym ciągu się to nie opłaca, gdy lubimy stawiać zakłady długoterminowe, ale jeśli lubimy grę z dnia na dzień, to nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać tego bukmachera na naszego głównego.

Opinie o bonusach Betclic

Betclic zasłynął naprawdę dobrą i ciekawą promocją, jaką był zakład bez ryzyka o wartości 200 złotych. Co więcej, nie trzeba było także spełniać żadnych warunków obrotu, by móc wypłacić tę kasę. Obecnie promocja powiększyła się do 550 złotych, ale za to musimy teraz wypełnić obrót, zanim wypłacimy swoją kasę. Na czym polega ta promocja?

Betclic polska nowy bonus 550 pln
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus cashback

Promocja dostępna jest dla wszystkich typerów, którzy dopiero co założyli swoje konta w serwisie. Po dokonaniu pierwszej wpłaty nasz pierwszy zakład staje się ubezpieczony, co oznacza, że w razie niepowodzenia zostanie nam zwrócona kwota stawki, pomniejszona o wysokość podatku. Oznacza to, ze po postawieniu zakładu za ok. 570 złotych, zostanie nam zwrócone 550 złotych, które trafi na konto bonusowe. Oczywiście, jeśli uda nam się wygrać, to kasa trafia na konto zwykłe i możemy z nią robić, co chcemy. W przypadku przegranej kwotę zwrotu musimy obrócić sześciokrotnie, zanim trafi ona na konto główne, z którego będziemy mogli dokonać wypłaty. Liczą się tylko kupony z kursem minimalnym 2.00. Nie brzmi to zbyt trudno, ale niestety na spełnienie warunków obrotu mamy zaledwie 30 dni, co mocno przeszkadza w odzyskaniu pieniędzy.

Opinie o bonusie Betclic są mieszane. Większość typerów pamięta jeszcze poprzednią znakomitą promocję, która, choć mniejsza, była znacznie mniej uciążliwa. Nie ma raczej szans, że to wróci, ale Betclic powinien pomyśleć o czymś więcej, gdyż na razie jego oferta niczym nie zachęca nowych klientów. Inne spółki dają rejestrującym się użytkownikom dużo lepsze bonusy.  

Bukmacher

Nowy bukmacher Betfan oferuje graczom bardzo korzystny bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Wystarczy podczas rejestracji na stronie www.betfan.pl wpisać kod promocyjny "BETFAN" żeby otrzymać darmowy bonus 100 PLN.

Zakłady bukmacherskie online

Back to top button