Jakim systemem grać podczas Mistrzostw Świata w Katarze?

Jakim systemem grać podczas Mistrzostw Świata w Katarze?

Jeśli występują pewne okoliczności, to nie warto grać na siłę rozmaitych zakładów w firmach hazardowych. Kiedy tak się dzieje? A może chcesz samodzielnie spróbować ograć podmioty hazardowe w czasie Mistrzostw Świata w Katarze? Ta impreza startuje już za… cztery dni! Warto zatem już teraz podjąć odpowiednie decyzje i w razie czego zdecydować się np. na stosowny system, który okaże się w finalnym rozrachunku najlepszy.

Kiedy grać typy bukmacherskie od innych?

Obecnie gracze, którzy chcą inwestować w zakłady bukmacherskie, mają naprawdę wiele opcji do dyspozycji. Oczywiście, nie ma żadnych przeszkód, aby obstawiać samodzielnie. Czasami jednak warto wejść np. na najpopularniejszy blog dla typerów i stamtąd czerpać inspiracje pod kątem obstawiania. Dlaczego? By mieć szanse na dobre wyniki w podmiotach hazardowych, należy bardzo pieczołowicie podchodzić do tematu analizowania. Zainteresowani tym aspektem gracze powinni to robić dokładnie. Należy skupiać się na sprawach podstawowych oraz dodatkowych. W ten sposób są większe szanse, że potem wynik np. danego meczu piłkarskiego nie będzie zaskakujący… Do tego są potrzebne pewne umiejętności. Przydaje się także doświadczenie. Ty zaś dopiero startujesz? Nie wiesz, co mieć na swojej uwadze w czasie analizowania np. spotkań pierwszej kolejki Mistrzostw Świata w Katarze? A może brakuje Ci czasu? W końcu niektóre analizy są bardzo czasochłonne. Tego tematu nie można jednak traktować po macoszemu. Jeśli analizy nie będą realizowane dokładnie, to trudno liczyć na satysfakcjonujące wyniki w podmiotach hazardowych.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Płaska stawka

W Twoim przypadku sprawa jest inna? Jesteś już w miarę doświadczonym typerem? Dodatkowo masz czas, by dokładnie analizować poszczególne potyczki? Właśnie dlatego zastanawiasz się nad tym, jakimi systemami grać? Sporo cennych faktów na tematy sportowe, jak i stricte bukmacherskie możesz znaleźć w sieci. Bardzo polecana jest tutaj m.in. strona laolagame.com. Niektórzy eksperci doradzają obstawianie płaską stawką. O co tutaj chodzi? Każdy kolejny zakład powinien być zagrany dokładnie za tyle samo pieniędzy. Pamiętaj tutaj o stosownych kursach. Niektórzy sugerują, aby obstawiać single lub kupony akumulowane, na których notowania nie będą mniejsze od 2,30. Dzięki temu (przy skuteczności 50%) będziesz już na niewielkim plusie. Należy bardzo przyłożyć się do obstawianych wydarzeń. Im bowiem lepsza skuteczność, tym o wiele lepsze wyniki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

A może progresja?

Jest to kolejna ciekawa opcja. W tym przypadku chodzi o to, by grać każdy kolejny kupon (w przypadku porażki na poprzednim) za dwukrotnie większą stawkę. Jakie są tutaj kluczowe aspekty? Warto zacząć od relatywnie niskich sum. Np. od 2 PLN. Jeśli wygrasz na którymś z poziomów, to trzeba cofnąć się potem do pierwszego. I znowu zacząć grać od 2 PLN. A jak przegrasz, to wówczas stawka na drugim poziomie powinna wynosić 4 PLN, potem 8 PLN itd. Pamiętaj także o kursach. Muszą być one na tyle wysokie, aby finalnie wyjść na plus niezależnie od poziomu, na którym wygrasz.

Zakłady bukmacherskie online

Back to top button