Ranking bukmacherów z najlepszymi bonusami i promocjami 2021

Każdy z nas ma swojego ulubionego bukmachera. Czasem jednak trzeba otworzyć się na nowe możliwości i założyć konto gdzie indziej. Dzisiaj przyjrzymy się bukmacherom pod nieco innym kątem. Zapewne spotykaliście się już z rankingami dotyczącymi tego, jaka jest oferta bukmachera i ogólna ocena całości. Tymczasem my dzisiaj proponujemy Wam ranking bukmacherów opracowany na podstawie bukmacherskich promocji i bonusów. Widzieliście już coś takiego?

ranking bukmacherów bonusy i promocje
Jaki bukmacher w Polsce ma najlepsze promocje i bonusy 2020?

Analizowani bukmacherzy

Jakich bukmacherów braliśmy pod uwagę? Na naszej liście znajduje się pięć spółek, zarówno nowych, jak i weteranów na bukmacherskim rynku. Mowa tu o takich firmach jak:

  • Betclic
  • STS
  • PZBuk
  • Betfan
  • Noblebet

W naszym rankingu skupimy się głównie na promocjach bukmacherskich, dlatego też nie powinniście całkowicie się na nim opierać, wybierając swojego bukmachera. Na szczęście w większości przypadków miejsca w top 5 pokrywają się z miejscami, które zostałyby przez te spółki zajęte w rankingu ogólnym, toteż nie ma większego strachu, że wybierzecie złego bukmachera.

Ranking bukmacherów wedle promocji – kryteria

W niniejszym rankingu ocenialiśmy najlepszych bukmacherów pod kątem powitalnych promocji bukmacherskich. Zestawienie to przyda się więc tylko i wyłącznie początkujących graczom, którzy nie mają jeszcze pozakładanych wszędzie kont. Oczywiście wiemy, że na rynku są jeszcze inni bukmacherzy jak Totalbet, Etoto czy Fortuna, ale ich jeszcze będziemy opisywać.

Do rankingu braliśmy pod uwagę jakość promocji, a także ilość pieniędzy, które możemy zdobyć za darmo. Przypomnijmy. Istnieją trzy podstawowe promocje bukmacherskie. Pierwsza z nich to bonus od depozytu. Polega to wszystko na tym, że po wpłaceniu pieniędzy do bukmachera, otrzymujemy od niego podwojoną ich ilość. Gotówka, którą dostaniemy, trafia na konto bonusowe, z którego nie możemy od razu jej wypłacić. Najpierw trzeba ją kilkukrotnie obrócić. Obrót polega po prostu na stawianiu kuponów o określonym kursie i ilości meczów. Po obstawieniu za odpowiednią łączną sumę stawek – kwota bonusu zostaje zwolniona i możemy ją wypłacić. W naszym rankingu ta promocja jest najniżej punktowana, mimo iż możemy dostać najwięcej.

Drugą z promocji jest bezpieczny zakład. Ubezpieczony kupon gwarantuje nam zwrot środków do określonej kwoty, jeśli pierwszy postawiony u danego bukmachera kupon okaże się nietrafiony. Oczywiście nie otrzymujemy pieniędzy, które możemy wypłacić, ale zwrot środków dokonywany jest na konto bonusowe, skąd musimy je odzyskać, obracając nimi na odpowiednią kwotę. W naszym rankingu promocja ta jest oceniana nieco lepiej niż bonus od depozytu, ale gorzej od freebetu.

Freebet to w naszej opinii najciekawsza promocja bukmacherska, którą oferują jedynie najlepsi bukmacherzy w Polsce. Nie musimy wpłacać żadnych pieniędzy, by otrzymać freebeta, a jedynym warunkiem jest wykonanie weryfikacji naszej tożsamości. Co prawda freebety są zazwyczaj niewielkie, ale plusem tego bonusu jest przede wszystkim to, że nie wymaga on od nas inwestycji, a także nie ma potrzeby dodatkowo obracać wygranymi środkami. Freebety są najlepszą promocją bukmacherską i to właśnie im przyznawaliśmy najwięcej punktów.

Ranking bukmacherów z najlepszymi promocjami

Nadejszła wiekopomna chwila, 5 najlepszych bukmacherów oferujących najciekawsze promocje i bonusy graczom, o to oni:

Miejsce 1 – bukmacher Betfan

Betfan to nie tylko najlepszy bukmacher w naszym zestawieniu, ale także i ten, który oferuje nam najlepsze promocje. Przyjrzyjmy się im nieco bliżej.

Betfan proponuje nam tzw. Pakiet Pudziana, w którym do zdobycia jest nawet 3000 złotych. Musimy tylko wpłacić minimum 20 złotych, by uzyskać dostęp do tego bonusu. Po wpłaceniu depozytu musimy obrócić nim jednokrotnie, by otrzymać kasę. Liczą się tylko kupony, których kurs wynosi co najmniej 2.00. Po tym wszystkim dostajemy bonus w wysokości 10% od każdej wpłaty, maksymalnie do 100 złotych, co oznacza, że jeśli chcemy zdobyć maksymalny bonus, musimy wpłacić tysiąc złotych.

Kwotę bonusu musimy obrócić pięciokrotnie na kuponach z co najmniej dwoma zdarzeniami, z których pojedyncze musi mieć kurs 1.45. W chwili, gdy obrócimy nasz depozyt, kwota wygranych przenoszona jest z salda bonusowego na saldo główne z mnożnikiem x10. W ten sposób można zdobyć nawet 10 tysięcy złotych przy okazji jednego depozytu. Takich depozytów mamy 3, co oznacza, że w sumie do zdobycia jest nawet 30 tysięcy złotych.

bukmacher betfan bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus zakład bez ryzyka

Betfan proponuje nam także promocję w postaci zakładu bez ryzyka do 100 złotych (z kodem promocyjnym „BETFAN”). Nasz pierwszy zakład postawiony po rejestracji jest ubezpieczony. Kupon liczący się do promocji musi mieć przynajmniej dwa zdarzenia o minimalnym kursie 1.45, a odzyskana kasa podlega pięciokrotnemu obrotu na takich samych warunkach. Tutaj również możemy odzyskać całkiem sporo, gdyż kwota przeniesiona z salda bonusowego może wynosić nawet 10 tysięcy złotych.

Miejsce 2 – bukmacher STS

Weteran nie odpuszcza. Na start w STS otrzymujemy nawet 1200 złotych, o ile wpłacimy równowartość tej kwoty. Kwotę bonusu musimy obrócić trzykrotnie, co jest akurat bardzo dobre, na kuponach o kursie minimalnym 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przeniesione na konto zwykłe, z którego będziemy mogli je bezproblemowo wypłacić. Na wyróżnienie zasługuje tu przede wszystkim bardzo niski wymagany obrót, a także minimalny kurs kuponu, dzięki czemu bardzo łatwo będzie zdobyć ten bonus. 

Nie jest to oczywiści jedyna propozycja od STS. Każdy nowy gracz dostaje także dodatkowe 29 złotych na start w postaci freebetu (bez depozytu). Wystarczy tylko wpisać kod promocyjny „BETONLINE” przy rejestracji na stronie bukmachera www.sts.pl. Freebet pozwala nam obstawić zakład całkowicie za darmo. Niestety ten zaproponowany nam przez STS podlega warunkom obrotu, przed dokonaniem wypłaty. Na szczęście jest to tylko trzykrotny obrót, więc musimy jedynie obstawić kupony za łączną kwotę 87 złotych, by móc wypłacić zdobyte pieniądze. 

Miejsce 3 – bukmacher NobleBet

Noblebet to nowy bukmacher na naszym rynku. Gracze, którzy założą konto, mogą otrzymać trzy bonusy. Pierwszy z nich to bonus od depozytu 100% do kwoty 800 złotych. Drugi depozyt zostaje powiększony już tylko o 50% do kwoty 800 złotych, a po wpłaceniu otrzymujemy zakład bez ryzyka do kwoty 50 złotych na sporty wirtualne. 

Nie da się ukryć, że jest to gorsza oferta niż w przypadku dwóch pierwszych bukmacherów, ale dalej trzyma poziom. Jeśli chcemy otrzymać pieniądze, musimy wpierw obrócić je trzykrotnie na kuponach o kursie minimalnym 1.85. Bonus na sporty wirtualne musi być natomiast obrócony aż pięciokrotnie. 

Betclic polska nowy bonus 550 pln
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus cashback

Miejsce 4 – bukmacher Betclic

Betclic proponuje nam tylko i wyłącznie jedną promocję, jaką jest cashback, czyli bezpieczny zakład, aż do kwoty 500 złotych. Propozycja jest ciekawa, ale niestety wartość tego bonusu jest zbyt mała, by zagrozić bukmacherom z miejsc powyżej. Co więcej, bezpieczny zakład od Betclic podlega warunkom obrotu, przez co nie wypłacimy swoich pieniędzy w momencie, gdy je odzyskamy, ale będziemy musieli dłużej obcować z bukmacherem.

Miejsce 5 – bukmacher PZBuk

PZBuk proponuje nowym graczom tylko jedną promocję, jaką jest podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 500 złotych. Minimalna kwota wpłaty to 100 złotych. Wypłatę naszych środków bonusowych będziemy mogli wykonać po spełnieniu warunków obrotu. Są one dość nieprzyjemne, gdyż musimy obrócić czterokrotnością depozytu i bonusu, co przy maksymalnej kwocie daje 4000 złotych. Obrót musimy wykonać na kuponach wielokrotnych o minimalnym kursie 2.00.

Bukmacher

Nowy bukmacher Betfan oferuje graczom bardzo korzystny bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Wystarczy podczas rejestracji na stronie www.betfan.pl wpisać kod promocyjny "BETFAN" żeby otrzymać darmowy bonus 100 PLN.

Zakłady bukmacherskie online

Back to top button