Jak najlepiej skorzystać z promocji bukmacherskich?

Wiadomo że każdy chce dużo i jak najszybciej, jednakże obstawianie u bukmachera tak nie działa, ponieważ trzeba mieć tu trochę cierpliwości. Dlatego też dziś przedstawimy ci, w jaki sposób możesz najlepiej skorzystać z promocji bukmacherskich!

Jak najlepiej skorzystać z promocji bukmacherskich?

Jak zacząć?

Na sam początek warto jest wspomnieć o tym, jakie zwykle standardowe bonusy na start oferują bukmacherzy. Są to zazwyczaj darmowe zakłady sportowe lub zakłady bez ryzyka zwane też popularnie ,,cashback”. Chociaż są to atrakcyjne opcje, i tak musisz być ostrożny, ponieważ firmy bukmacherskie mają tendencję do kształtowania reguł gry w sposób, który minimalizuje szansę na zdobycie tej darmowej gotówki przez potencjalnego nowego gracza, ale o tym jeszcze sobie powiemy.

Bukmacherzy chcą zatrzymać kasę dla siebie

Warto jest to zrozumieć, ale najważniejsze jest dokładne zapoznanie się z regulaminem i wybranie legalnego bukmachera, u którego możesz najłatwiej wypłacić bonus. Niestety zakłady sportowe są zaprojektowane w taki sposób, że masz szansę na wygraną, ale ze względu na niewielkie rozmiary w większości przypadków zamiast Ciebie wygrywa buk. Dlatego wiele osób, które sprzeciwiają się tej formie rozrywki, twierdzi, że buk oszukuje, ale tu oszustwa właściwie nie ma, bo gra od początku została zaprojektowana tak, aby dać firmie bukmacherskiej jak największe szanse na wygraną, a gracz może tylko do czasu do czasu wygrać.

damrowy bonus sts bez depozytu 2020
STS oferuje bonus bez depozytu 29 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

Co oferuje STS?

Zacznijmy od najlepszego bukmachera w Polsce-STS. Po pierwsze, zapewni darmowy bonus w wysokości 29 złotych. Mówi się, że jest to jeden z najpopularniejszych bonusów STS oferowanych przez ten buka. Otóż wpisując odpowiedni kod podczas rejestracji możemy zebrać: 29 zł na darmową rejestrację, 20 zł na zakłady bez ryzyka, 100% bonusu od depozytu, do 1200 zł (czyli firma STS wrzuci do twojego konta bonusowego środki, po twojej wpłacie), premia e-sportowa: 25 zł. Jeśli zaprosisz kogoś do rejestracji w firmie bukmacherskiej STS, możesz otrzymać dodatkowe 50 złotych na konto bonusowe. Dodatkowo dla najlepszego gracza można wygrać nawet 135 000 złotych miesięcznie, ale to sprawa Klubu STS. Generalnie warto jest zapoznać się z regulaminem przed wzięciem udziału w tych promocjach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Betfan – bonusy na start

Otóż Betfan jest całkiem młodym bukmacherem, dlatego też na start oferuje dobry pakiet powitalny, który zawiera aż trzy bonusy. Łącznie możesz otrzymać do 3000 zł (1000 zł na jedną płatność). Niestety warunki wypłaty tego bonusu są trudne do spełnienia. Dlatego, jeśli chcesz skorzystać z ofert Betfan, musisz być przygotowany na to, że prawdopodobnie nie będziesz w stanie go wypłacić

Jednym z najbardziej potrzebnych bonusów betfan jest seria darmowych zakładów o łącznej wartości 30 zł. Suma zawiera do 15 darmowych zakładów po 2 złote na zakład. Ponadto, nawet w e-sporcie lub sportach wirtualnych, możesz z powodzeniem wykorzystać ten bonus betfan – niekoniecznie na normalny zakład.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie online

Back to top button