Rodzaje zakładów bukmacherskich – dlaczego niektórych nie warto jest obstawiać?

Zakłady bukmacherskie to rozległy temat, jednakże rodzaje zakładów bukmacherskich to temat, który każdy – nieważne czy to początkujący, czy też doświadczony gracz powinien znać. Dlatego też dziś przedstawimy ci (prawie) wszystkie kwestie związane z rodzajami zakładów bukmacherskich!

Rodzaje zakładów bukmacherskich – dlaczego niektórych nie warto jest obstawiać?

Kwestie finansów

Pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, że jeśli zdecydujesz się rozpocząć obstawianie, to najpierw musisz określić, ile zakładów chcesz obstawiać miesięcznie. Przy obstawianiu bezwzględnie konieczne jest na przykład trzymanie 100 złotych miesięcznie i nigdy nie przekraczanie tej kwoty danego miesiąca. Dlatego jeśli przegrasz te środki to, musisz poczekać do następnego miesiąca, aby postawić zakład. W ten sposób dostosujesz swoje życie tak, że będziesz mógł się bawić, ale jednocześnie nie stracisz zbyt wiele, co uchroni Cię przed zadłużeniem I przy okazji nie ucierpi na tym budżet Twojego domu.

Jeśli już chodzi o kwestię pieniężne, to musisz pamiętać o tym, że po pierwsze, musisz wziąć pod uwagę, że musisz zapłacić 12% podatku do skarbu państwa za każdy zakład. Niestety takie jest życie Polaków, nawet najlepsi bukmacherzy nie może Ci pomóc, bo bukmacher też musi zarobić swoje na zakładzie. Nie mówiąc o tym, że na pewno też nałoży swoją marżę, ale to temat na inny poradnik.

damrowy bonus sts bez depozytu 2020
STS oferuje bonus bez depozytu 29 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

Zakłady akumulowane

„Taśma” to słowo używane przez obstawiających zakłady sportowe do opisania zakładów kumulacyjnych (zwanych również kuponami kombinowanymi). W większości przypadków zakłady skumulowane obejmują dużą liczbę wydarzeń o niskich kursach. Oczywiście to gracz decyduje, ile zakładów na dany kupon. Warto jednak wspomnieć, że im wyższe kursy startowe, tym większe ryzyko przegranej. Wszakże im więcej wydarzeń ma miejsce na danym kuponie, tym większa jest Twoja szansa na przegraną, dlatego wielu graczy po prostu nie korzysta z tej metody w zakładach sportowych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Niemniej jednak liczba zwolenników zakładów AKO jest rzeczywiście bardzo duża. Jednym z najważniejszych czynników, które wielu graczy wybiera w ten sposób, jest to, że może to przynieść wyższe zyski z kuponów przy bardzo niewielkiej inwestycji. Zawsze jednak należy mieć świadomość, że grając na kuponach AKO od bukmachera nie będziemy mieli wielkich szans na sukces. Jednocześnie, czy mamy doświadczenie, czy dopiero stawiamy pierwszy krok w grze u bukmachera. To, czy uda nam się wygrać dany akumulator, zależy w dużej mierze od szczęścia. Najważniejszą rzeczą, którą każdy gracz musi wiedzieć, decydując się na kumulację swoich zakładów, jest zmiana kursów. Jeśli chcesz postawić wiele zakładów, pamiętaj, że najlepiej nie zepsuć zakładu, ale spróbuj postawić tylko dwie opcje. To znacznie zmniejszy szansę na przegapienie zakładów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie online

Back to top button