Co warto wiedzieć o zakładach długoterminowych? Poradnik bukmacherski 2021

Coraz więcej graczy interesuje się zakładami długoterminowymi, z racji tego, że bukmacherzy starają się w jakiś sposób urozmaicać normalną ofertę zakładów. Jednakże co warto jest wiedzieć o zakładach długoterminowych? O tym dowiesz się już za chwilę!

Co warto wiedzieć o zakładach długoterminowych? Poradnik bukmacherski 2021

Zastępstwo za normalne zakłady

Nie da się ukryć, że operatorzy zakładów sportowych dołożą wszelkich starań, aby dopasować ofertę do swoich klientów – szczególnie w czasach pandemii, oraz wtedy, kiedy spora liczba zakładów jest odwoływana z powodu zagrożenia koronawirusem. Naturalnie legalni bukmacherzy robią wszystko po to, aby użytkownicy mogli obstawiać zakłady, nawet jeśli brakuje już normalnych wydarzeń sportowych. Nic dziwnego, że wielu bukmacherów zdecydowało się na zaoferowanie zakładów długoterminowych, które pozwalają graczom cieszyć się zakładami mimo pandemii.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Czym są zakłady długoterminowe?

To typ, który współistnieje z innymi zakładami bukmacherskimi. Polega na tym, że gracz podejmuje decyzję na obstawianie zakładu na wydarzenie, którego rozwiązanie jest w przyszłości (nawet rok po obstawieniu zakładu). Na przykład te zakłady zostaną rozliczone po zakończeniu ligi, turnieju lub wyborów. Wszystko zależy od konkretnego zakładu.

Zakłady długoterminowe pojawią się w piłce nożnej, NBA i innych meczach przed rozpoczęciem sezonu. Ten rodzaj zakładów można również obstawiać na początku wydarzenia z ligi mistrzowskiej lub na początku turnieju. Wtedy też obstawiasz wynik końcowy, a nie wynik pojedynczego meczu. Obstawiając zakładydługoterminowe, buk poda datę rozliczenia kuponu. Dzięki temu będziesz wiedział, kiedy możesz liczyć na ewentualne zwycięstwo.

Zakłady długoterminowe na politykę i rozrywkę

Oferty zakładów na długi termin nie są ograniczone do sportów. Polityka to idealny obszar do długoterminowego obstawiania. W dłuższej perspektywie znawcy zjawisk społecznych i politycznych mogą przewidywać zmiany w polityce. U wielu bukmacherów w Polsce można nawet postawić na przyszłego prezydenta Stanów Zjednoczonych z wieloletnim wyprzedzeniem. To klasyczny przykład długoterminowych zakładów politycznych.

Zakłady długoterminowe na rozrywkę obejmują następujące typy: Dla zdobywców Oscarów i innych nagród muzycznych bądź filmowych. Buk nie zawsze czeka z ogłoszeniem wszystkich kandydatów, a jednocześnie zakłady długoterminowe zapewnią również kursy dla swoich faworytów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto obstawiać takie zakłady?

W tych zakładach na wynik trzeba czekać dłużej, więc zakłady długoterminowe zdecydowanie nie są odpowiednie dla niecierpliwych graczy zakładów bukmacherskich. Dla użytkowników, którzy często stawiają i jednocześnie korzystają z normalnych zakładów, być może ten rodzaj zakładów też nie będzie do końca odpowiedni. Tutaj zakłady przedmeczowe i na miejscu są znacznie lepsze w przypadku indywidualnych meczów i pojedynków. Mimo wszystko dla tych osób, które chcą się emocjonować całym turniejem/mistrzostwami (czyli dla fanów sportu) – to taki zakład może być najbardziej odpowiedni – bo wystarczy że obstawią raz, a emocje będą mieli zapewnione na całe mistrzostwa.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie online

Back to top button