Poradnik bukmacherski dla tych, co dopiero zaczynają obstawiać!

Granie u bukmachera dla początkującego bukmachera może być naprawdę czymś niezbyt przyjemnym, ponieważ ciężko jest się ogarnąć w tych wszystkich rodzajach zakładów, nie mówiąc już o samej kwestii wyboru dyscypliny sportowej – ale spokojnie. Przy pomocy dzisiejszego poradnika postaramy ci się nieco podpowiedzieć, co powinieneś zrobić, aby ułatwić sobie zrozumienie tego, jak obstawia się na zakładach bukmacherskich!

Poradnik bukmacherski dla tych, co dopiero zaczynają obstawiać!

Co warto zrobić, kiedy zaczynasz?

Od początku warto wybrać firmę bukmacherską, która ma najwyższe kursy na rynku bukmacherskim. Oczywiście nie musimy wybierać tylko jednego bukmachera, bo na rynku mamy 20 i prawie wszyscy możemy obstawiać wydarzenia sportowe czy specjalne. To tylko zależy od ciebie u którego buka się zarejestrujesz, ale pamiętaj o tym, że jeśli zarejestrujesz się u kilku naraz, będziesz musiał zapłacić depozyt u każdego.

damrowy bonus sts bez depozytu 2020
STS oferuje bonus bez depozytu 29 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

Od początku zapisuj sobie wyniki swoich zakładów

Może i to wyda się dziwne, ale posiadanie bazy danych swoich zakładów od samego początku jest bardzo ważnym źródłem danych do późniejszej właściwej analizy swoich typów. Niezależnie od tego, czy mamy już bogatą historię bukmacherów, czy dopiero niedawno zdecydowaliśmy się otworzyć konto, powinniśmy wykorzystać nasze wybory jako punkt wyjścia do stworzenia archiwum zakładów, które może ci pomóc ograć bukmachera łatwiej. W jaki sposób? Otóż przez to analizowanie błędów w twoim stylu obstawiania będzie o wiele łatwiejsze, więc nie będziesz ich po prostu popełniał ponownie!

Nie zaczynaj od zakładów na żywo!

Jeśli nie chcesz stracić swojego pierwszego depozytu, nie typuj zakładów na żywo. Prawdą jest, że granie w czasie rzeczywistym sprawi, że poczujesz wyjątkowe emocje, ale tylko dlatego, że jest to bardziej nieprzewidywalny sposób gry – ponieważ w grach tego typu w czasie rzeczywistym nie będziesz miał czasu na prawidłowe reagowanie na sytuacje dziejące się na boisku a brak przygotowania często prowadzi do utraty swojego zakładu.

Czy warto jest teraz zacząć obstawiać normalne zakłady?

Popatrz na to w taki sposób – legalni bukmacherzy starają się nadrobić straty spowodowane przez koronawirusa. Oznacza to jednak, że premie będą trudniejsze do przekazania, nie wspominając o inflacji walutowej, co powoduje że zakłady bukmacherskie po prostu zaczynają się nieco mniej opłacać. Dlatego najlepiej jest ograniczyć się do obstawiania zakładów e-sportowych u swojego bukmachera i siedzenia na forum bukmacherskim, ponieważ zawsze znajdzie się jakiś valuebet – ale może jeszcze nie teraz.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zawsze obstawiaj na spokojnie!

Pamiętaj, zakłady mogą sprawić, że będziesz zły, ale natychmiastowa próba odegrania się to jeden z błędów, których popełnienie może cię kosztować twój depozyt. Więc nawet jeśli wykonałeś poprawną analizę, ale nadal nie wygrałeś, cóż, po prostu masz pecha. Na tym niestety polega istota zakładów sportowych, ponieważ są to gry przypadkowe. Dlatego też nigdy nie staraj się odgrywać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie online

Back to top button