Polski stół pokerowy w Betgames STS

STS to wiodąca firma bukmacherska w naszym kraju. Przez wielu graczy jest uważana za numer jeden w świecie bukmacherki. Co ciekawe, STS od kilku lat prężnie działa także poza granicami Polski. Jedną z zalet tego bukmachera jest bez wątpienia chęć do regularnego poprawiania oferty. Od pewnego czasu gracze mogą zasiąść (rzecz jasna wirtualnie) przy polskim stole pokerowym Betgames. Czym cechuje się dokładnie ta opcja?

polski poker online sts
Legalny poker online po Polsku w Betgames STS

Kiedy można zagrać legalnie w pokera online?

Lubisz grać w pokera? Chcesz dodatkowo zarabiać na tym pieniądze? Osoby zainteresowane tym tematem na pewno będą zadowolone. W końcu STS oferuje bardzo profesjonalne usługi w tym względzie. Okazuje się, że polski stół pokerowy jest dostępny codziennie. I to przez kilka godzin. Wszystko rozpoczyna się o 15:00. Sesja kończy się natomiast o 24:00. Co ciekawe, dla wielu osób to nie tylko szansa na zarobienie sporej ilości pieniędzy. Oczywiście, większość graczy wybiera polski stół pokerowy w tym celu.

Trzeba jednak zaznaczyć, że można liczyć także na inne atrakcje. Rozgrywka jest prowadzona przez urodziwe krupierki. Co więcej, można z nimi wymieniać poglądy. Po prawej stronie ekranu znajduje się bowiem czat. Możesz zatem zadawać pytania na rozmaite tematy. Masz okazję konwersować nie tylko z krupierkami. Czat służy również wymianie informacji pomiędzy poszczególnymi graczami.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Wszyscy w Betgames STS porozumiewają się po polsku, dlatego nie będzie żadnych problemów ze zrozumieniem innych osób. Jest to zatem nie tylko szansa, by spróbować pomnożyć swój kapitał. To też okazja, aby fajnie spędzić wolny czas i zrelaksować się np. po trudnym dniu w pracy.

Co można zagrać w kartach po Polsku?

Opcji do gry nie brakuje. Zanim jednak o nich wspomnimy, chcemy na początku przedstawić, jak przebiega rozgrywka. W pierwszej kolejności krupierka wykłada na stół kilkanaście kart. Są one przydzielane (po dwie) do każdej pozycji na stole. Potem pojawiają się 3 karty wspólne. Gracze mogą postarać się przewidzieć, jaki układ będzie koniec końców najsilniejszy.

W kartach sytuacja, jak w życiu, zmienia się bardzo dynamicznie. Początkowy faworyt do wygranej może skończyć na samym końcu. Z kolei outsider może w pewnym momencie wyjść na prowadzenie i nie oddać go już do samego końca. Kiedy na stole pojawiają się 3 karty wspólne, to mówimy o tak zwanym flopie. Po tym wydarzeniu typerzy mają czas na typowanie. Krupierka informuje, jaki układ jest obecnie najlepszy, który znajduje się zaraz za nim itp. Potem przechodzimy do kolejnej fazy. To turn.

W tym momencie na stole pojawia się czwarta karta wspólna. Później znowu gracze mają chwilę czasu na zastanowienie się i na postawienie zakładów. Następnie pojawia się piąta karta wspólna (river). Wtedy jest już wszystko jasne. Krupierka ogłasza, jaki układ wygrał i przechodzi do kolejnej rozgrywki. Wszystko rozpoczyna się od samego początku. I tak przez kilka godzin. Gracze mają zatem naprawdę wiele okazji, by po prostu pomnożyć swoje oszczędności. Aby to było jednak w ogóle możliwe, trzeba to robić bardzo umiejętnie.

legalny poker internetowy
Jak typować zakłady na poker online w STS?

Jaką przyjąć taktykę żeby wygrywać w pokerze?

Nie da się ukryć, że sporo tutaj zależy od szczęścia. Nie można jednak skupiać się tylko na tym aspekcie. W tym momencie zawodowi pokerzyści, którzy czytają ten artykuł, mogą się na nas obrazić. Fachowcy oburzają się bowiem wtedy, kiedy mówi się, że karty to jedna wielka loteria. Poza szczęściem przydają się tutaj również umiejętności czysto matematyczne. W końcu mamy tutaj ograniczoną liczbę kart oraz dostępnych układów.

Dzięki temu znawcy tematu mogą oszacować, jaki układ ma największe szanse na wystąpienie (na podstawie danej sytuacji). Warto na pewno, na sam początek, poznać dokładnie zasady tej gry (ta odmiana to Texas Hold’em). Potem trzeba zaznajomić się z tematem odnoszącym się do możliwych układów, które pojawiają się w czasie rozgrywki itp. Aby wygrywać, trzeba je znać w kolejności od najlepszego do najsłabszego.

Jak zaś typować? Naszym zdaniem, warto odczekać i nie grać na samym początku. Wtedy bowiem jest największe ryzyko porażki. O wiele łatwiej jest przewidzieć końcowe rezultaty np. po turnie. Osoby początkujące nie powinny też na pewno, na początku przygody z polskim stołem pokerowym, grać za zbyt wielkie pieniądze. Na to przyjedzie czas potem, kiedy zdobędą niezbędne doświadczenie.

Bukmacher

Nowy bukmacher Betfan oferuje graczom bardzo korzystny bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Wystarczy podczas rejestracji na stronie www.betfan.pl wpisać kod promocyjny "BETFAN" żeby otrzymać darmowy bonus 100 PLN.

Zakłady bukmacherskie online

Back to top button