Fortuna – przegląd bukmachera

Fortuna – przegląd bukmachera

Bierzesz sobie rady ekspertów do serca? W rozmaitych rankingach – podmiotów hazardowych – na pierwszym miejscu nierzadko znajduje się właśnie ta firma bukmacherska. Czy jednak np. Fortuna działa rzeczywiście legalnie? Jakie kupony można tam posyłać? Czy oferta jest hojna? Wskazujemy także, jakie są sposoby, aby sprawdzić, czy udało nam się wygrać. Zostań z nami i od deski do deski przeczytaj poniższy artykuł.

Fortuna działa zgodnie z przepisami

Co do tego aspektu nie musisz mieć tak naprawdę żadnych wątpliwości. Fortuna to generalnie bardzo doświadczona firma bukmacherska. Trudno o inne scharakteryzowanie tej cechy. Wszak Fortuna oferuje swoje usługi od 1996 roku. Kiedy w życie weszła znowelizowana Ustawa Hazardowa, włodarze tego podmiotu nie mieli żadnych problemów z dostosowaniem się do nowych przepisów. Obecnie możesz zatem bez przeszkód dokonać tutaj rejestracji. Warto to zrobić, bo w czasie zakładania konta możesz zapewnić sobie bonus bez depozytu w kwocie 20 PLN. Musisz tylko wpisać właściwy kod promocyjny. Jaka jest natomiast główna promocja tego bukmachera? Aktualnie (stan na 12 listopada 2021 roku) to zakład bez ryzyka do 600 PLN.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Oferta Fortuny – co możesz typować?

Nie brakuje tutaj sporego urozmaicenia. Zainteresowani tym zagadnieniem gracze mogą obstawiać np. najbardziej popularne dyscypliny. A są to bez wątpienia piłka nożna, czy skoki narciarskie… Do wyboru są także inne sporty. Ostatnio nierzadko zastanawiasz się, gdzie obstawiać High League? Jest to nowa federacja na naszym rynku, która zajmuje się walkami freak fighterów. Warto wiedzieć, że sponsorem High League jest m.in. Fortuna. Na skutek tego tylko tam możesz obstawiać walki osób np. bardzo znanych z Internetu. Do dyspozycji użytkowników są także inne opcje. Chodzi bowiem nie tylko o wydarzenia sportowe. Możesz zatem posyłać kupony na eventy polityczne, czy rozrywkowe. W ofercie znajdują się także zakłady dotyczące świata finansów. Nie ma przeszkód, aby np. zagrać, jak w najbliższym czasie zachowa się kurs BTC. Dobrze byłoby zaś wiedzieć, że Bitcoin to obecnie najbardziej popularna kryptowaluta, którą interesuje się coraz więcej ludzi (nie tylko w Polsce).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak sprawdzić własny kupon?

Zagrałeś kupon? Teraz nie wiesz, czy udało Ci się wygrać? Warto wspomnieć, że w Fortunie masz zaś okazję obstawiać kupony solo albo akumulowane. Opcji zatem jest pod dostatkiem. Samo sprawdzanie kuponu Fortuna to bardzo prosta czynność. Możesz np. udać się do jednego z punktów stacjonarnych. Tam osoby zajmujące się przyjmowaniem i rozliczaniem zakładów są w stanie zweryfikować, czy udało Ci się trafić. Jest także inna alternatywa. Możesz uporać się z wykonaniem tego zadania samodzielnie. Wystarczy tylko wejść np. na stronę internetową https://gm.efortuna.pl/tiket/check. Tam musisz podać ID albo numer kuponu oraz kod. Jeśli wprowadzisz te dane, to po kliknięciu przycisku „SPRAWDŹ KUPON” błyskawicznie dowiesz się, czy udało Ci się nieco bardziej powiększyć stan własnego konta. Wszystko odbywa się intuicyjnie i zarazem bardzo szybko.

Zakłady bukmacherskie online

Back to top button