Betcris – poznaj jednego z najciekawszych legalnych bukmacherów

Betcris – poznaj jednego z najciekawszych legalnych bukmacherów

Frustrujące jest dla Ciebie (naprawdę bardzo mocno), że nie możesz cały czas, pomimo naprawdę usilnych poszukiwań, zdecydować się na porządnego bukmachera internetowego? Masz już konta we wszystkich najważniejszych podmiotach hazardowych? Szukasz czegoś nowego, bo marzy Ci się fajny bonus na start? Jeśli jesteś w takim położeniu, to dobrze byłoby zainteresować się tym, co ma do zaoferowania firma bukmacherska Betcris. A świetnych opcji tutaj naprawdę nie brakuje.

Co oferuje na dzień dobry ta firma hazardowa?

Nie będziemy pisać, że ta firma jest tak samo znana, jak np. STS, czy Fortuna. Na pewno Betcris nie ma jeszcze tak wyrobionej marki. Wydaje nam się, że krok po kroku będzie się to zmieniać. Ta relatywnie młoda firma bukmacherska ma bowiem po swojej stronie wiele ważnych argumentów. Przede wszystkim Betcris działa w 100% legalnie. A informacja odnosząca się do tego ważnego zagadnienia znajduje się np. na stronie głównej. Dodatkowo opisywana przez nas firma bukmacherska oferuje świetne bonusy. Jest to sprawdzony podmiot promowany aktualnie m.in. przez Sebastiana Milę (były piłkarz). Jaki bonus można zainkasować? Dawniej trzeba było wpisywać kod promocyjny na start w Betcris itd. Od końca marca warunki, jeśli chodzi o bonus powitalny, uległy zmianie. Warto zaznaczyć, że teraz możesz zdecydować się na zwrot stawki nawet do 500 PLN. Trzeba tylko założyć konto, wpłacić pieniądze i obstawić kupon. Jak przegrasz, to otrzymasz zwrot. Aż do 500 PLN.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Możesz typować różne wydarzenia prematch oraz live

Betcris stopniowo zdobywać sobie coraz większe uznanie. Na pewno jest to taka firma bukmacherska, którą można bez żadnego problemu każdemu polecić. Warto zaznaczyć, że chodzi nie tylko o legalność, czy oferowane na dzień dobry bonusy. Dodatkowo ten podmiot hazardowy oferuje wiele wydarzeń do typowania. Na co konkretnie można się zdecydować? Do wyboru są m.in. zakłady przedmeczowe. Jak sama nazwa wskazuje, możesz je obstawiać jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Dodatkowo nie ma żadnych przeszkód, aby obstawiać wydarzenia z działu live. Co ważne, ta firma bukmacherska dba, by był on coraz bardziej nowoczesny. Należy zaznaczyć, że w ofercie znajdują się przeróżne dyscypliny. Nie tylko najbardziej popularne. Takie, jak piłka nożna, skoki narciarskie, czy tenis ziemny. Do wyboru masz również sporty niszowe, e-sport, dyscypliny wirtualne, a nawet… gry karciane.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie jeszcze można się zarejestrować?

A może sprawa wygląda tak, że masz już konto w Betcris? Wciąż zatem szukasz odpowiedniego dla siebie bukmachera internetowego? Nie brakuje osób zastanawiających się, czy eFortuna jest bezpieczna. Jak najbardziej tak. W związku z powyższym swobodnie możesz założyć tam konto. Należy zaznaczyć, że ta firma bukmacherska jest legalna i zapewnia atrakcyjne bonusy. W tym momencie najważniejsza promocja Fortuny to zakład bez ryzyka do 600 PLN. Co jeszcze może być wybrane? Oferowany jest także bonus bez konieczności wykonywania depozytu (20 PLN).

Zakłady bukmacherskie online

Back to top button