Dlaczego zakłady bukmacherskie online są tak popularne?

W obecnych czasach pandemicznych o zakładach bukmacherskich słyszeli chyba wszyscy i coraz więcej osób decyduje się na zawieranie ich przez internet, z racji na wygodę i możliwość dokładnego przeanalizowania wszystkich istotnych zmiennych zachodzących w meczach piłkarskich w niezwykle komfortowych warunkach domowych. Biorąc pod uwagę również fakt, że w wyniku nagłej redukcji etatów, może to być jedyna forma szybkiego zarabiania pieniędzy. Bukmacherzy online oferują dla swoich klientów bardzo atrakcyjne promocje na start. 

Bukmacherzy online

Na pierwszym miejscu można bez wątpienia umieścić firmę Fortuna Zakłady Bukmacherskie, która dla swoich nowych graczy oferuje aż 2720 złotych na start, poprzez 2100 zł bonus od drugiego depozytu, 600 złotych zakład bez ryzyka, a także 20 złotych bez depozytu. Ponadto, dla klientów Getin Banku istnieje możliwość rejestracji bez podawania dowodu osobistego, wystarczy jedynie zweryfikować tożsamość za pomocą Getin ID. To bardzo przydatna funkcja, gdyż jak wiadomo Getin Bank to jeden z najpopularniejszych banków w Polsce.

Inni bukmacherzy online

Drugim najpopularniejszym bukmacherem w naszym kraju jest firma Star Typ Sport znana też jako STS. Od 2018 roku są oficjalnym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski, a także kilku klubów Ekstraklasy: Lecha Poznań, KGHM Zagłębia Lubin i Jagiellonii Białystok. Ponadto, jako pierwszy bukmacher w Polsce wprowadził do swojej oferty gry karciane.

Na start oferuje on bardzo atrakcyjny pakiet powitalny, w którym oferuje blisko 1500 złotych na start, jednak aby otrzymać pieniądze na podane konto należy podać numer dowodu, co oczywiście może budzić uzasadniony niepokój u wielu ludzi. W końcu coraz częściej słyszy się o różnorakich atakach związanych z cyberprzestępczością. 

Rejestrację bez dowodu umożliwia również firma Superbet Zakłady Bukmacherskie, oferujący 1554 zł na start, a także ceniona przez ostatnie miesiące firma Betfan.

Jak stawiać żeby wygrać?

To oczywiście bardzo skomplikowane zagadnienie, ale odpowiedź oczywiście wymaga dokładnej analizy i formy poszczególnych drużyn z zawodników. W głównej mierze, należy interesować się określoną dyscypliną sportu, aby co za tym idzie mieć większe szanse na ewentualną wygraną. Jednak należy mieć na uwadze, żeby grać rozważnie i odpowiedzialnie, gdyż nieodpowiedzialna gra może doprowadzić do poważnego uzależnienia, które może mieć negatywne skutki dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego.  Co oczywiste, każdy kto obstawia chcę łatwo i szybko wygrać uzyskać kwoty finansowe, jednak aby uniknąć poważnych konsekwencji zdrowotnych, przede wszystkim należy obstawiać jednorazowo niewielkie sumy pieniędzy, na przykład dziesięć, piętnaście czy dwadzieścia złotych.

Podsumowując, wszyscy zainteresowani, którzy od kilku lub kilkunastu interesują się danym sportem, a w szczególności piłką nożną, mogą zarobić na swojej wiedzy dodatkowe pieniądze, jednak to od każdego człowieka zależy w jaki sposób będzie zmagał się z niebezpieczną pokusą jaką bez wątpienia są zakłady bukmacherskie.

Bukmacher

Nowy bukmacher Betfan oferuje graczom bardzo korzystny bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Wystarczy podczas rejestracji na stronie www.betfan.pl wpisać kod promocyjny "BETFAN" żeby otrzymać darmowy bonus 100 PLN.

Zakłady bukmacherskie online

Back to top button