Bukmacherzy – jak przebiega weryfikacja konta?

Udało Ci się wygrać ostatnio trochę pieniędzy? Jesteś z tego powodu bardzo zadowolony? Twoją radość jednak nieco zmącił fakt, że wygrana będzie wypłacona tylko wtedy, jeśli przejdziesz pomyślnie przez weryfikację konta? Na czym to wszystko polega? Czy są to legalnie stosowane praktyki biorąc pod uwagę bukmacherów działających w Polsce?

weryfikacja konta bukmacherskiego w polsce
Na czym polega i jak przebiega weryfikacja konta u bukmachera?

Czy jest się czego obawiać?

Tak naprawdę możecie być całkowicie spokojni. Legalni bukmacherzy muszą jakoś zabezpieczyć się przed oszustami. Tego typu praktyki związane z weryfikowanie kont nowych graczy są zatem całkowicie normalne. Dlaczego jednak tak się w ogóle dzieje? Może być taka sytuacja, że np. ktoś podaje fałszywe dane w trakcie rejestracji. Jest osobą niepełnoletnią, a twierdzi, że ma np. 22 lata itp. W świetle polskiego prawa taka osoba nie może obstawiać wydarzeń bukmacherskich.

Podmioty tego typu muszą zatem to dokładnie weryfikować. Inna kwestia dotyczy bonusów powitalnych. Obecnie bukmacherzy oferują naprawdę atrakcyjne warunki w tym temacie. Są jednak osoby, które rejestrują konta nie tylko na siebie, ale także np. na babcię lub dziadka. Czasami w ogóle wymyślają fikcyjne dane. Weryfikacja konta bukmacherskiego ma zaś na celu sprawdzić tego typu sytuacje. Osoby, które podchodzą do sprawy całkowicie uczciwie tak naprawdę nie mają się czego obawiać.

damrowy bonus sts bez depozytu 2020
STS oferuje bonus bez depozytu 29 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

Na czym to wszystko jednak polega? Na przykład w Totalbet konieczne jest m.in. wysłanie skanu dowodu osobistego lub prawa jazdy itp. Po to, aby potwierdzić m.in. wiek oraz podane w trakcie rejestracji dane osobowe. Możemy Ci zagwarantować, że tego typu informacje są bardzo dobrze oraz pieczołowicie chronione. Nie trafią zatem na 100% w żadne niepowołane ręce.

Ile trwa weryfikacja konta bukmacherskiego?

Jak długo trwa ten proceder? Okazuje się, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Dużo w tym temacie zależy po prostu od konkretnego bukmachera. Czasami jest tak, że dana firma – oferująca swoje usługi w branży hazardowej – wymaga weryfikacji konta już po dokonaniu rejestracji. W innych podmiotach jest natomiast inaczej. Chodzi o to, iż takie czynności są niezbędne wtedy, kiedy dany zawodnik ma zamiar wypłacić zarobione do tej pory pieniądze.

Na pewno osoby odpowiedzialne za weryfikowanie danych osobowych starają się, aby ta czynność była wykonana naprawdę stosunkowo szybko. Nie trzeba zatem obawiać się, że będziecie czekać tygodniami lub miesiącami na potwierdzenie w tym aspekcie. Generalnie najlepiej zrobić to możliwie jak najszybciej, aby nie było wątpliwości, że jesteście po prostu uczciwymi zawodnikami.

Bukmacher

Nowy bukmacher Betfan oferuje graczom bardzo korzystny bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Wystarczy podczas rejestracji na stronie www.betfan.pl wpisać kod promocyjny "BETFAN" żeby otrzymać darmowy bonus 100 PLN.

Zakłady bukmacherskie online

Back to top button