Przepis na wygraną u bukmachera – czyli jak wygrywać z bukiem?

To naturalne, że każdy chciałby wygrywać na zakładach bukmacherskich, jednakże to nie jest takie łatwe, ponieważ trzeba pamiętać o kilku czynnikach – takich jak kurs, co obstawiać, oraz kilka innych czynników – o których opowiemy ci w tym oto poradniku!

Przepis na wygraną u bukmachera – czyli jak wygrywać z bukiem?

Co chcesz obstawiać?

To oczywiste, że każdy chciałby obstawiać tylko najlepsze ligi sportowe, ale jeśli chcesz jako gracz zakładów bukmacherskich wygrywać u bukmachera, to powinieneś zawsze dążyć do tego, aby wynajdywać zakłady, które dadzą ci największe prawdopodobieństwo wygranej, a nie takie, na których tylko zmarnujesz swoje pieniądze. Pamiętaj, legalny bukmacher zawsze zwraca uwagę tylko na topkę w każdym sporcie i rozgrywkach. Najlepszym sposobem na zarabianie pieniędzy jest znalezienie własnego segmentu rynku bukmacherskiego I dogłębne poznanie go. Jeśli zostaniesz ekspertem w niszowej dyscyplinie sportu (np. Na krykiecie), zwiększysz swoje szanse na pokonanie bukmachera, ponieważ większość firm oferujących zakłady bukmacherskie nie ma czasu ani środków, aby zająć się ligą niszową I uważa, że nie generuje dużych pieniędzy – przez co nie opłaca się tam inwestować w dobrych ekspertów. W końcu w internecie jest mnóstwo informacji, a uzupełnianie swojej wiedzy na temat tego sportu każdego dnia może przynieść Ci duży sukces w przyszłości.

damrowy bonus sts bez depozytu 2020
STS oferuje bonus bez depozytu 29 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

Kilka słów o kursach bukmacherskich

Jeśli nie wiesz, czym są kursy bukmacherskie, to możemy ci powiedzieć, że są to przewidywania bukmacherów na wynik wydarzeń w zakładach sportowych oszacowanymi przez ekspertów w tej dziedzinie. Dlatego jeśli chcesz obstawiać codziennie, musisz zdać sobie sprawę, że z finansowego punktu widzenia wygrywanie na zakładach może być bardzo trudne. Podobnie, jeśli chcesz wygrać u bukmachera, nigdy nie powinieneś stawiać na pierwszą ligę, ponieważ jak już wcześniej wspominaliśmy, tylko na najpopularniejsze wydarzenia sportowe bukmacher zwraca najwięcej uwagi.

Czego nie robić, jeśli chcesz obstawiać?

Znajdź takiego legalnego bukmachera, który nie nałoży na twoje zakłady ogromnych marż. W końcu bukmacherzy też muszą zarabiać na swoich zakładach, prawda? Dlatego buk starannie ustala odpowiednie zyski dla siebie, które zostaną naliczone na twoim kuponie, gdy wygrasz. Niestety, kiedy mówimy o odcinaniu czegoś z zakładów, to trzeba pamiętać, że każdy gracz musi zapłacić 12% podatku do finansów państwa, a buk przeważnie przenosi ten obowiązek na gracza, więc Twój zysk może zostać zmniejszony 20%. Dlatego ważne jest, aby znaleźć bukmacherów z wyjątkowo niskimi marżami, dzięki którym zarobisz więcej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie są fajne

Otóż to, ale z drugiej strony zawsze musisz pamiętać o tym, żeby nie wybierać takich promocji bukmacherskich, które sprawią, że będziesz musiał obrócić tymi środkami po naprawdę wysokich kursach – a to z reguły jest stała zagrywka bukmacherów, aby nie dopuścić do wykorzystania bonusu przez większą ilość graczy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie online

Back to top button