Totalbet to dobry bukmacher internetowy?

W 2018 roku miało miejsce bardzo ważne wydarzenie na rynku zakładów bukmacherskich – swoje usługi zaczęła w sposób legalny świadczyć firma Totalbet, która otrzymała licencję od Ministerstwa Finansów. Początkowo licencja Totalbet obejmowała tylko punkty stacjonarne, jednak w lipcu 2018 roku bukmacher otworzył również swoją stronę internetową. Czy Totalbet to godny polecenia bukmacher w Polsce?

polski bukmacher totalbet
Totalbet to dobry bukmacher internetowy?

Totalbet – zakłady bukmacherskie z dużym potencjałem 

Właścicielem zakładów bukmacherskich Totalbet jest konsorcjum „Grupa Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych” – ma ona w swoim portfolio wiele znanych marek, takich jak telewizja POLO TV, NOWA TV, stacje radiowe Eska czy VOX FM a także tabloid Super Express cieszący się dużą popularnością. Totalbet ma zatem ogromne możliwości pod względem promowania swoich usług. 

Jak prezentuje się strona internetowa Totalbet?

Witryna internetowa bukmachera Totalbet prezentuje się bardzo przyzwoicie. Na pierwszy rzut oka widać, że stworzył ją profesjonalny zespół informatyków. Bardzo łatwo można tam odszukać wszystkie interesujące informacje odnośnie wpłat, bonusów, aplikacji. Totalbet nie powtórzył błędów, które popełniali pozostali bukmacherzy. Jego strona jest bardzo czytelna i intuicyjna, co powoduje że Totalbet opinie ma bardzo dobre. Strona główna posiada bardzo wiele odnośników, dzięki którym szybko można znaleźć interesujące nas informacje. 

bukmacher betfan bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus zakład bez ryzyka

Jakie promocje oferuje Totalbet?

Oferta Totalbet została skonstruowana w sposób bardzo przemyślany. Opiera się na aż czterech różnych bonusach. Pierwsza z promocji to klasyczny bonus od wpłaty – jest to 100% do 500 złotych. Drugi z bonusów, który ma w swojej ofercie Totalbet, to freebet, którego wysokość wynosi 15 złotych. Mankamentem tej oferty jest jednak fakt, że nie ma go w ofercie standardowej. Darmowy zakład można otrzymać wyłącznie wtedy, gdy zarejestruje się na portalu tego bukmachera przy użyciu specjalnego kodu bonusowego.

Warunki tej promocji są banalnie proste – musimy postawić kupon solo bądź ako, którego kurs wyniesie minimum 2,0. Ważne jest to, że tym darmowym zakładem nie trzeba obracać. To do nas należy zatem decyzja, czy gramy dalej, czy decydujemy się na wypłatę środków, które zgromadziliśmy na naszym koncie. 

sts kod promocyjny na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Bardzo wielu graczy Totalbet chwali promocję Bezpieczny Zakład – zyskała ona nawet opinię najlepszej promocyjnej propozycji. Nic dziwnego – polega to na tym, że wygrywamy nawet w przypadku, gdy na kuponie nie wejdzie nam jeden z obstawionych zakładów. Mimo tego, że wymaganych jest minimum dziesięć zdarzeń na jednym kuponie, to zdarzenia, które są objęte zwrotem, również zalicza się do tej promocji specjalnej.

Ostatnia z promocji, którą kieruje do graczy Totalbet, jest Total Bonu. Ta oferta dedykowana jest zakładom kombi. Gdy postawimy kupon ako posiadający minimum 5 zdarzeń, to wygrana z takiego kuponu będzie mogła być powiększona nawet o 30%. Jest to bardzo atrakcyjna oferta, z której warto skorzystać. 

Totalbet – e-sporty i virtuale

Totalbet posiada znakomitą ofertę nie tylko pod względem bonusów. W kwestii obstawiania e-sportu i virtuali również trzyma poziom. Wśród dyscyplin, jakie można obstawiać w sportach wirtualnych, można znaleźć piłkę nożną, wyścigi psów, żużel oraz wyścigi motocyklowe. Na ten moment wielu graczy narzeka, że na tej liście nie ma tenisa i koszykówki, ale zapewne już niedługo ta sytuacja ulegnie zmianie. W przypadku e-sportów oferta Totalbet również jest bardzo ciekawa – daje on możliwość obstawiania w aż dziewięciu grach (np. DoTa2 CS: GO, League of Legends, Overwatch czy Starcrafta).

Bukmacher

Nowy bukmacher Betfan oferuje graczom bardzo korzystny bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Wystarczy podczas rejestracji na stronie www.betfan.pl wpisać kod promocyjny "BETFAN" żeby otrzymać darmowy bonus 100 PLN.

Zakłady bukmacherskie online

Back to top button