Jak obstawiać przez telefon? Aplikacje mobilne Betclic, STS i Fortuny

Bardzo dużo osób chętnie decyduje się na aplikacje mobilne. W przypadku zakładów bukmacherskich są one wyjątkowo pomocne na rozmaitych płaszczyznach. Dlaczego? Na co można liczyć w przypadku najpopularniejszych w tym momencie bukmacherów na terenie naszego kraju? Jak można obstawiać wydarzenia mając telefon w ręku?

aplikacje mobilne polskich bukmacherów
Który bukmacher ma najlepszą aplikację mobilną?

Co oferuje legalny bukmacher Betclic?

Betclic to firma hazardowa, która otrzymała pozwolenie od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów – we wrześniu minionego roku. Ten podmiot stwarza odpowiednie warunki do typowania zdarzeń nie tylko biorąc pod uwagę wersję standardową. Oczywiście strona internetowa działa szybko oraz sprawnie. Tak samo, jak aplikacja mobilna. Betclic postarał się, aby graczom niczego nie brakowało. Gracze mogą m.in. swobodnie skorzystać z różnych urządzeń, które są kompatybilne z systemami operacyjnymi iOS oraz Android. Pobrać ją można ze strony www.betclic.pl.

Zawodowi typerzy mają okazję liczyć na rozmaite udogodnienia. Korzystając z aplikacji mobilnej Betclic nic nie stoi na przeszkodzie, aby grać rozmaite wydarzenia sportowe. Od razu należy podkreślić, że oferta w tym temacie jest bardzo urozmaicona. W Betclic można grać nie tylko wydarzenia przed ich rozpoczęciem. Bardzo popularna i chętnie wybierana jest też opcja na żywo. Dodatkowo gracze mogą bez żadnego problemu sprawdzić kupon oraz rozmaite promocje. Jest zatem wszystko, co potrzeba do sprawnej gry oraz wygrywania gotówki.

betfan kod promocyjny 2020
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus zakład bez ryzyka

Jak grać przez telefon w STS?

Dużo osób decyduje się zarejestrować swoje konto w tym bukmacherze. Co warto wiedzieć o STS? Postaramy się to wyjaśnić w kilku krótkich słowach. Jest to bardzo dobra firma hazardowa. Przez wiele osób uważana za najlepszą, która w tym momencie oferuje możliwość obstawiania zakładów wzajemnych na terenie Polski. Wiele osób uważa, że STS na dobre rozpoczęło rozwój tej branży w naszym kraju. Typerzy mogą korzystać nie tylko ze standardowego sposobu dotyczącego typowania. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać również wyjątkowo popularne oraz cenione aplikacje mobilne.

W STS funkcji jest naprawdę bardzo dużo. Można bez żadnego problemu typować rozmaite wydarzenia sportowe. Trzeba tylko posiadać odpowiednie urządzenie z podłączeniem do internetu. Poza tym jest to taki bukmacher, który poprzez aplikację mobilną udostępnia różne transmisje. Można zatem jechać sobie np. autobusem i oglądać mecz ulubionej drużyny albo zawodnika. Aplikację STSu pobrać za damo można ze strony www.sts.pl.

Jakie są inne funkcje, które warto w tym miejscu podkreślić? To np. szybkie płatności. Można je zrealizować nawet w ciągu jednego kwadransa. Dzięki temu szybko doładujecie konto i będziecie mogli pomnażać własne oszczędności. Sporo osób korzysta także z cash-outu. Aplikacja mobilna STS zawiera także czat meczowy. Bez kłopotu można skorzystać również z wyjątkowo pomocnych statystyk lub powiadomień typu Push.

damrowy bonus sts bez depozytu 2020
STS oferuje bonus bez depozytu 29 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

Jak typować mobilnie w Fortunie?

Nie brakuje graczy, którzy zdecydowali się na Fortunę. To kolejny bardzo dobry bukmacher. Ta firma hazardowa działa całkowicie legalnie. Posiada bowiem licencję od Ministerstwa Finansów. Aplikacja mobilna Fortuny robi naprawdę spore wrażenie. Jest ona wyjątkowo prosta w obsłudze. Nie brakuje tutaj pomocnych statystyk. Gracze mają do dyspozycji rozmaite wydarzenia – także te odbywające się w trybie na żywo. Można zatem obstawiacie różne warianty. Aplikacja mobilna zawiera kompletną ofertę na zakłady live.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat tego nowoczesnego rozwiązania? Fortuna gwarantuje szybkie płatności. Konto może być doładowane prosto oraz bardzo szybko. Chyba każdy zdaje sobie sprawę, jak ważny jest czas – szczególnie biorąc pod uwagę typowanie na żywo. W tej aplikacji zakład może być postawiony wyłącznie przy pomocy dwóch kliknięć. Pomocną funkcją jest także match tracker. Warto na koniec dodać, że gracze mogą tutaj nie tylko obstawiać, ale także swobodnie oglądać rozmaite wydarzenia sportowe. Fortuna oferuje bowiem bezpłatny dostęp do tysięcy streamów. Ta aplikacja mobilna jest zatem naprawdę wyjątkowa pod wieloma względami.

Bukmacher

Nowy bukmacher Betfan oferuje graczom bardzo korzystny bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Wystarczy podczas rejestracji na stronie www.betfan.pl wpisać kod promocyjny "BETFAN" żeby otrzymać darmowy bonus 100 PLN.

Zakłady bukmacherskie online

Back to top button