Obstawianie zakładów na e-sport

Globalny rozwój gier komputerowych sprawił, że firmy bukmacherskie udostępniły swoim graczom bogatą ofertę zawierania zakładów wzajemnych na sieciowe gry komputerowe w dziale e-sportowym. E-sporty to coraz popularniejsza kategoria w ofercie zakładów bukmacherskich. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dynamicznie rozwijającej się branży totalizatorów sportowych, zakłady bukmacherskie stale poszerzają swoje oferty w kategorii e-sportów celem zadowolenia stałych graczy oraz zachęcenia do gry nowych klientów. W kategorii e-sportów znajdują się najpopularniejsze gry sieciowe, których popularność sprawia, że liczba graczy obstawiających wydarzenia e-sportowe sukcesywnie rośnie.

esport w zakładach bukmacherskich
Gdzie obstawiać zakłady na e-sport w Polsce?

Obstawianie zakładów na e-sport w Polsce

Zakłady bukmacherskie oferujące e-sporty udostępniają graczom najpopularniejsze tytuły gier sieciowych dostępne na rynku, m.in. Counter Strike, Dota 2, League of Legends, Call of Duty, FIFA, King of Glory, Overwatch, Rainbow Six, StarCraft 2 czy Warcraft 3. Bukmacherzy dostosowują oferty w zakresie e-sportów według własnego uznania, dlatego asortyment sieciowych gier komputerowych dostępnych w ofertach zakładów bukmacherskich często różni się między sobą. Wysokość kursów na wydarzenia e-sportowe uzależniona jest od rangi spotkania i często różnią się w zależności od bukmachera.

Poza klasycznymi wydarzeniami w postaci pojedynczej rozgrywki w kategorii e-sportowej, gracze mają do dyspozycji obstawianie wydarzeń w ramach turniejów rozgrywanych pomiędzy najlepszymi drużynami, w skład których wchodzą czołowi zawodowi gracze sieciowi. Ranga rozgrywek e-sportowych stale rośnie, na co wpływają wysokie nagrody oferowane przez hojnych sponsorów. Profesjonalna organizacja turniejów oraz wysoki poziom graczy e-sportowych wpływa na duże zainteresowanie klientów zakładów bukmacherskich, wynikające z atrakcyjnych kursów na najpopularniejsze wydarzenia e-sportowe.

sts kod promocyjny na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jaki Polski bukmacher oferuje zakłady na e-sport?

Wybór bukmachera udostępniającego e-sporty wynika z atrakcyjności oferowanego asortymentu kursów na e-sporty, który umożliwia obstawianie kuponów e-sportowych. Dodatkowym atutem promocyjnym dla zakładu bukmacherskiego są oferowane bonusy na e-sporty, które urozmaicają zawieranie zakładów wzajemnych oraz zwiększają zainteresowanie klientów ofertą w kategorii e-sportów. Gracze mogą zawierać zarówno kupony pojedyncze, jak i kupony akumulowane, które umożliwiają uzyskanie wyższej wygranej.

W Polsce legalni bukmacherzy co raz chętniej udostępniają graczom zakłady na e-sport, na przykład STS jako jeden z pierwszych przygotował graczom promocje i bonusy na zakłady e-sportowe. Innym bukmacherem jest LVbet, który promuje na swojej stronie e-sport i zakłady z nim związane.

Istotne jest śledzenie rynku zakładów e-sportowych, ponieważ kategoria ta należy do najmniej stabilnych pod względem wysokości kursów. Zdarza się, że faworyt u jednego bukmachera, na którego kurs jest wysoki, u drugiego bukmachera widnieje jako słabszy przeciwnik w tym samym wydarzeniu e-sportowym. Obstawianie kuponów e-sportowych wymaga od gracza rozeznania w środowisku graczy i drużyn rywalizujących w sieciowych grach komputerowych oraz umiejętnej analizy bez sugerowania się oferowanymi kursami.

Oferta e-sportowa jest stale urozmaicana w celu podniesienia atrakcyjności zawierania zakładów wzajemnych w kategorii sieciowych gier komputerowych. Pomimo rosnącej atrakcyjności e-sportów należy stwierdzić, że w dalszym ciągu dostępna jest zbyt mała ilość wydarzeń na jedno spotkanie. Ponadto rzadko dostępne jest zawieranie bardziej złożonych kuponów, co negatywnie wpływa na możliwości graczy w zakresie obstawiania zakładów.

Nadal w branży bukmacherskiej funkcjonują legalne firmy, które nie posiadają w swojej ofercie e-sportów, dlatego kategoria dotycząca sieciowych gier komputerowych należy do najbardziej rozwojowych na rynku zawierania zakładów wzajemnych.

Bukmacher

Nowy bukmacher Betfan oferuje graczom bardzo korzystny bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Wystarczy podczas rejestracji na stronie www.betfan.pl wpisać kod promocyjny "BETFAN" żeby otrzymać darmowy bonus 100 PLN.

Zakłady bukmacherskie online

Back to top button