Obstawianie zakładów na e-sport

Globalny rozwój gier komputerowych sprawił, że firmy bukmacherskie udostępniły swoim graczom bogatą ofertę zawierania zakładów wzajemnych na sieciowe gry komputerowe w dziale e-sportowym. E-sporty to coraz popularniejsza kategoria w ofercie zakładów bukmacherskich. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dynamicznie rozwijającej się branży totalizatorów sportowych, zakłady bukmacherskie stale poszerzają swoje oferty w kategorii e-sportów celem zadowolenia stałych graczy oraz zachęcenia do gry nowych klientów. W kategorii e-sportów znajdują się najpopularniejsze gry sieciowe, których popularność sprawia, że liczba graczy obstawiających wydarzenia e-sportowe sukcesywnie rośnie.

esport w zakładach bukmacherskich
Gdzie obstawiać zakłady na e-sport w Polsce?

Obstawianie zakładów na e-sport w Polsce

Zakłady bukmacherskie oferujące e-sporty udostępniają graczom najpopularniejsze tytuły gier sieciowych dostępne na rynku, m.in. Counter Strike, Dota 2, League of Legends, Call of Duty, FIFA, King of Glory, Overwatch, Rainbow Six, StarCraft 2 czy Warcraft 3. Bukmacherzy dostosowują oferty w zakresie e-sportów według własnego uznania, dlatego asortyment sieciowych gier komputerowych dostępnych w ofertach zakładów bukmacherskich często różni się między sobą. Wysokość kursów na wydarzenia e-sportowe uzależniona jest od rangi spotkania i często różnią się w zależności od bukmachera.

Poza klasycznymi wydarzeniami w postaci pojedynczej rozgrywki w kategorii e-sportowej, gracze mają do dyspozycji obstawianie wydarzeń w ramach turniejów rozgrywanych pomiędzy najlepszymi drużynami, w skład których wchodzą czołowi zawodowi gracze sieciowi. Ranga rozgrywek e-sportowych stale rośnie, na co wpływają wysokie nagrody oferowane przez hojnych sponsorów. Profesjonalna organizacja turniejów oraz wysoki poziom graczy e-sportowych wpływa na duże zainteresowanie klientów zakładów bukmacherskich, wynikające z atrakcyjnych kursów na najpopularniejsze wydarzenia e-sportowe.

sts kod promocyjny na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jaki Polski bukmacher oferuje zakłady na e-sport?

Wybór bukmachera udostępniającego e-sporty wynika z atrakcyjności oferowanego asortymentu kursów na e-sporty, który umożliwia obstawianie kuponów e-sportowych. Dodatkowym atutem promocyjnym dla zakładu bukmacherskiego są oferowane bonusy na e-sporty, które urozmaicają zawieranie zakładów wzajemnych oraz zwiększają zainteresowanie klientów ofertą w kategorii e-sportów. Gracze mogą zawierać zarówno kupony pojedyncze, jak i kupony akumulowane, które umożliwiają uzyskanie wyższej wygranej.

W Polsce legalni bukmacherzy co raz chętniej udostępniają graczom zakłady na e-sport, na przykład STS jako jeden z pierwszych przygotował graczom promocje i bonusy na zakłady e-sportowe. Innym bukmacherem jest LVbet, który promuje na swojej stronie e-sport i zakłady z nim związane.

Istotne jest śledzenie rynku zakładów e-sportowych, ponieważ kategoria ta należy do najmniej stabilnych pod względem wysokości kursów. Zdarza się, że faworyt u jednego bukmachera, na którego kurs jest wysoki, u drugiego bukmachera widnieje jako słabszy przeciwnik w tym samym wydarzeniu e-sportowym. Obstawianie kuponów e-sportowych wymaga od gracza rozeznania w środowisku graczy i drużyn rywalizujących w sieciowych grach komputerowych oraz umiejętnej analizy bez sugerowania się oferowanymi kursami.

Oferta e-sportowa jest stale urozmaicana w celu podniesienia atrakcyjności zawierania zakładów wzajemnych w kategorii sieciowych gier komputerowych. Pomimo rosnącej atrakcyjności e-sportów należy stwierdzić, że w dalszym ciągu dostępna jest zbyt mała ilość wydarzeń na jedno spotkanie. Ponadto rzadko dostępne jest zawieranie bardziej złożonych kuponów, co negatywnie wpływa na możliwości graczy w zakresie obstawiania zakładów.

Nadal w branży bukmacherskiej funkcjonują legalne firmy, które nie posiadają w swojej ofercie e-sportów, dlatego kategoria dotycząca sieciowych gier komputerowych należy do najbardziej rozwojowych na rynku zawierania zakładów wzajemnych.

Tags

Bukmacher

Nowy bukmacher Betfan oferuje graczom bardzo korzystny bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Wystarczy podczas rejestracji na stronie www.betfan.pl wpisać kod promocyjny "BETFAN" żeby otrzymać darmowy bonus 100 PLN.

Zakłady bukmacherskie online

Back to top button
Close