Jak dobrać bukmachera na początku obstawiania zakładów online?

Dla nowego gracza, wybór legalnego bukmachera może nie być oczywisty, w końcu świat gier losowych w Polsce jest dość niszowym i hermetycznym środowiskiem, do którego niewielu ludzi wchodzi z obawy na opinię znajomych oraz rodziny. Jednakże jest to hobby jak każde – należy jedynie się pilnować, aby nie zrobić coś głupiego. Wracając jednak do tematu przewodniego – co należy zrobić, aby dobrać odpowiedniego bukmachera?

Jak dobrać bukmachera na początku obstawiania zakładów online?

Wiele graczy zaczyna od patrzenia na bonus bukmacherski

Bonusy bukmacherskie na start to duża część ,,zachęty” którą zazwyczaj bukmacher oferuje. Wybrany przez nas legalny bukmacher może zaproponować ci ciekawe bonusy bukmacherskie, ale warto wspomnieć, że niektórzy bukmacherzy starają się przyciągnąć graczy naprawdę (na pierwszy rzut oka) wspaniałymi promocjami, ale z drugiej strony dostosowują regulamin w ten sposób, że wygrana nowego gracza będzie mało prawdopodobna. Dlatego też, przed wyborem bukmachera trzeba się z tym pilnować. Naturalnie możesz również zarejestrować się u kilku bukmacherów, przez co kilka razy będziesz mógł odebrać bonusy na start, nie wspominając o tym, że twój pierwszy bukmacher niekoniecznie będzie obejmował wszystkie dyscypliny sportowe, na które chcemy postawić, więc będziesz miał więcej opcji na to, aby obstawiać niszowe sporty.

damrowy bonus sts bez depozytu 2020
STS oferuje bonus bez depozytu 29 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

Nie rejestruj się u zagranicznych bukmacherów

Rozpoczynając swoją zabawę z zakładami bukmacherskimi, powinieneś pamiętać o tym, że zgodnie z prawem, nie możesz grać u tzw. ,,nielegalnych bukmacherów”. W ramach ciekawostki możemy powiedzieć, że rynek wymyślił to określenie, aby odróżnić takie firmy od firm, które mają odpowiednią licencję Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju. Legalni bukmacherzy różnią się od tych pierwszych tym, że płacą odpowiednie podatki do skarbu państwa, aby dochód pozostał w naszej gospodarce, zamiast po prostu nie odprowadzać żadnych, jak nielegalni bukmacherzy, więc nie zapominaj również o tym, że TY masz obowiązek odprowadzić podatek 12% od każdego zakładu, no ale legalni bukmacherzy robią to w większości za ciebie. Jednakże jeśli obstawiasz u nielegalnego bukmachera – to prawdopodobnie za jakiś czas państwo samo będzie chciało ściągnąć ten podatek z ciebie – z nawiązką.

Co do bukmacherów mają ,,ziemniaki”?

Otóż to bardzo proste – tak zwane ,,ziemniaki” to nic innego, jak stacjonarne punkty bukmacherskie – są one ulubione głównie przez osoby starsze, ponieważ zazwyczaj nie są oni tak obeznani z technologią, a także dzięki temu mogą z kimś porozmawiać, jeśli czują się samotni. W większości przypadków starsi po prostu szukają kontaktu z ludźmi, a stały punkt buka jest często bardzo odpowiedni do zapoznania się (chociaż może nie w czasach pandemii). Ale po pandemii warto iść i zagaić taką osobę, możemy zdobyć trochę wiedzy na temat zakładów bukmacherskich – jednakże co ma to do wyboru bukmacherów? To proste, ponieważ dzięki temu nie będziemy musieli się nigdzie rejestrować – a każdy bukmacher w większości miast ma kilka punktów bukmacherskich, do których możemy się bez problemu udać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie online

Back to top button