Czy warto korzystać z typów bukmacherskich? Poradnik 2021

Nie można zaprzeczyć, że wielu graczy uważa typy bukmacherskie za sposób na ułatwienie sobie obstawiania zakładów online. Jednakże czy na pewno to jest taki dobry sposób na to, aby obstawiać zakłady? O tym i więcej już za chwilę!

Czy warto korzystać z typów bukmacherskich? Poradnik 2021

Z jakiego powodu początkujący często szukają typów bukmacherskich?

Wiele osób uważa, że jeśli płacą za coś, to mają większą szansę na sukces. Czy tak jest naprawdę? Niestety, ale w większości wypadków nie. Często taki darmowy, a nawet i kupiony typ bukmacherski kończy się niepowodzeniem, ponieważ klient zapłacił, ale wynik był zupełnie inny. Dlaczego tak się dzieje? To bardzo proste – bo koniec końców sporty nie są na tyle przewidywalne, aby móc wygrać każdy zakład.

Czy warto jest kupować typy bukmacherskie?

W przypadku płatnych typów należy od początku wziąć pod uwagę jedną rzecz : jeśli ktoś jest na tyle dobrym typerem, że w 99 procent jest w stanie przewidzieć ten zakład, to po co dzielić się z innymi, odsprzedając takie typy za niewielkie kwoty? Możesz łatwo obliczyć, że możesz zarobić więcej, stawiając zakłady bez dzielenia się swoim typem.

Jeśli jednak masz 100% pewności, że chcesz korzystać z płatnego typu, zalecamy najpierw zweryfikować dostawcę. Jak to zrobić? Sprawdź wszystkie dane statystyczne, jakie udostępnia – polega to mniej więcej na tym, żeby sprawdzić, ile razy trafił ze swoim typem, ile razy mu się nie udało, oraz ile osób ewentualnie zakupiło jego typy – pamiętaj też o tym, że jeśli nie udostępnia takich informacji, to nie warto jest nawet myśleć o zakupie.

Kupując typy bukmacherskie, musisz zrobić wszystko, co możliwe, aby nie kupować na ślepo. Bo jak już zapłaciłeś to warto zapytać o wszystkie dostępne informacje. Każdy dobry gracz wie, że każdy typ powinien zostać przeanalizowany w pierwszej kolejności – każdemu sugerowanemu zakładowi powinien towarzyszyć argument analityczny. Ważne jest, aby świadomie obstawiać i doskonalić swoje umiejętności analityczne, bo w końcu tylko w ten sposób odniesiesz sukces – w innym wypadku nie masz co liczyć na to, aby ograć bukmachera na zakładach bukmacherskich.

Według naszej ekspertyzy – nie warto jest kupować typów bukmacherskich – lepiej się na nich sugerować, aby przeprowadzić swoją własną analizę bukmacherską, oraz doprowadzić siebie samego do zwycięstwa.

sts kod promocyjny na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Dlaczego ludzie chcą kupować typy bukmacherskie?

Początkujący gracze kupują typy bukmacherskie z jednego powodu – ponieważ wierzą, że będą mieli dzięki temu gwarancję wygranej. Bo w końcu skoro zapłaciłem za coś pieniądze, to powinienem dostać to, za co zapłaciłem, prawda? Otóż to tak nie działa, bo po zakupie typu i postawieniu zakładu naiwny gracz dowiaduje się, że zakład nie poszedł i nie dość, że stracił pieniądze z kupna typu – to jeszcze swoje postawione środki u bukmachera.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy istnieją typy, które w 100% mogą wygrać?

Nie, takich typów nie ma. Nikt nie da Ci 100% gwarancji, że wygrasz, a jeśli ktoś Ci powie, że ma taki typ, to prawdopodobnie stara się ciebie oszukać. Ze względu na to, że sporty są bardzo nieprzewidywalne, nawet jeśli jesteś najlepszym bukmacherem na świecie, nie ma gwarancji, że wygrasz.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie online

Back to top button