Typy sportowe – poradnik bukmacherski 2021

Wielu graczy uważa, że typy sportowe są sposobem na ułatwienie obstawiania. Z jednej strony może to być potencjalna metoda na wygraną, ale czy naprawdę warto je stosować?

Typy sportowe – poradnik bukmacherski 2021

Dlaczego wszyscy ich szukają?

Wiele osób uważa, że wydając pieniądze na rzeczy, mają większą szansę na sukces. Niestety w większości przypadków nawet płatne typy mogą zawieść. Zwykle nawet typ darmowy zawodzi – oczywiście, jedynym błędem, jaki gracz popełnia tutaj, jest to, że jest po prostu naiwny – ponieważ nikt nie może zagwarantować, że dany typ zostanie poprawnie wyświetlony, zanim będziesz mógł wygrać zakład.

damrowy bonus sts bez depozytu 2020
STS oferuje bonus bez depozytu 29 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

Czy kupowanie typów się opłaca?

Każdy, kto dobrze obstawi, dostanie sporo kasy. Po co więc je odsprzedawać za kilka groszy? Jeśli więc chcesz mieć pewność, że mówimy prawdę, sprawdź wszystkie statystyki, które podaje dany typer – rodzaj trafień, liczbę niepowodzeń i liczbę osób, które prawdopodobnie kupią – i pamiętaj, że jeśli nie zawiera tych informacji, to nie powinieneś rozważać zakupu. Kupując typy sportowe, należy unikać kupowania na ślepo. Każdy dobry gracz wie, że każdy typ powinien być najpierw przeanalizowany – każdy proponowany zakład powinien zawierać argumenty za i przeciw.

Jeśli jednak zdasz sobie sprawę, że nie warto ich kupować, ważne jest, aby świadomie postawić zakład i doskonalić swoje umiejętności analityczne, bo to jedyna droga do sukcesu – w przeciwnym razie nie będziesz mógł oczekiwać wygranej. O ile nam wiadomo – nie warto kupować typów – do własnej analizy zakładów najlepiej używać wyłącznie darmowych typów – przykładowo, za niedługo zbliża się euro, i typy na euro 2020 na pewno będą dostępne. W końcu, jeśli chcesz w przyszłości wygrywać, musisz się czegoś nauczyć, prawda? Wraz ze zbliżaniem się kolejnych Mistrzostw Świata, pojawia się coraz więcej tematów związanych z piłką nożną – więc jeśli chcesz postawić na piłkę nożną, lepiej się pospiesz!

Nikt nie da Ci 100% gwarancji, że wygrasz

Jeśli ktoś powie Ci, że ma typ „100% wygrany”, może spróbować Cię oszukać. Ponieważ sporty są nieprzewidywalne, nawet jeśli jesteś najlepszym graczem zakładów na świecie, nie ma gwarancji, że wygrasz. Dlatego możesz używać typów bukmacherskich – ale najlepiej jest używać tylko darmowych typów i poprawiać tylko swoją analizę zakładów, w przeciwnym razie możesz przegrać dwukrotnie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak ich użyć, aby uzyskać więcej?

W końcu możesz skorzystać z bezpłatnych typów bukmacherskich, aby sprawdzić własną analizę. To świetny sposób, aby odkryć, że podczas zawierania zakładów możesz popełniać błędy. Dlatego jeśli chcesz wygrywać więcej zakładów, najlepiej sprawdź swoją analizę zakładów – nawet jeśli korzystasz z bezpłatnych typów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie online

Back to top button